Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia specjalne

Ogrodzenia specjalne

Kolejną pozycją w naszym asortymencie są materiały do ogrodzeń specjalnego przeznaczenia. Wykorzystuje się je na obiektach wojskowych, lotniskowych oraz w miejscach, w których potrzebna jest szczególna ochrona terenów ogradzanych. Współpracujemy z najbardziej uznanymi producentami, z których oferty wybieramy dla Państwa inwestycji najlepsze rozwiązania.

 


Nasza firma może pochwalić się kilkoma realizacjami ogrodzenia obiektów specjalnych:

  • Ogrodzenie zewnętrzne lotniska Gdynia Kosakowo - 3500 m
  • Ogrodzenie zewnętrzne lotniska w Modlinie k. Warszawy (dostawa materiałów) - 8900 m
  • Centralny Poligon Sił Powietrznych - 1500 m
  • Baza paliw lotnisko wojskowe Babie Doły - 700 m
  • Centrum przetwarzania danych Gdańsk - 800 m
  • Baza paliw lotnisko Gdynia Kosakowo - 600 m
  • Tereny przemyslowe rafinerii w Gdańsku - 800 m

 

 

Słupy z odkosami do drutu
Słupy z odkosami do drutu

Metalowe słupy z wysięgniakami do drutów kolczastych i zasieków z drutu ostrzowego (concentrina). Słupy wykonywane w różnych konfiguracjach, z pojedyńczym lub podwójnym wysięgnikiem.

Przykładowe wypełnienia
Przykładowe wypełnienia

Materiały stosowane do wykonywania ogrodzeń specjalnych mają zwykle podwyższone parametry techniczne. Jako wypełnienie stosuje się: siatkę plecioną wykonaną z grubego drutu, panele ogrodzeniowe w róznych systemach.

Bramy skrzydłowe i furtki przemysłowe
Bramy skrzydłowe i furtki przemysłowe

System profesjonalnych bram i furtek przemysłowych firmy Wiśniowski. Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń

Brama przesuwna przymysłowa
Brama przesuwna przymysłowa

Sprawdzone w każdych warunkach, niezawodny system samonośnych bram przesuwnych renomowanego producenta Wiśniowski. Bramy dedykowane dla obiektów przemysłowych, możliwość wykonania maksymalnego światła wjazdu (bramy zbieżne) aż 24 m.

Brama składana V-KING
Brama składana V-KING

Ultra szybka i wytrzymała brama  składana. Brama V-KING świetnie sprawdza się w centrach logistycznych, portach, lotniskach oraz innych obszarach przemysłowych. Brama ta łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem

Podmurówka SECURITY
Podmurówka SECURITY

Prefabrykowana podmurówka "Security" dedykowana jest dla obiektów o podyższonej ochronie. Głowna zaleta tego typu podmurówki to systemowe zakotwienie dolnej części ogrodzenia do podmówki, co uniemożliwia odgięcie np. siatki lub panela ogrodzeniowego.

Druty kolczaste
Druty kolczaste

Druty kolczaste znajdują szerokie zastosowanie. W ogrodzeniach druty kolczaste montuje się na zwieńczeniu ogrodzenia. Stanowią dodatkowe zabezpieczenie terenu ochranianego.