Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
VIRGO SMART BT A20

Siłownik do bram skrzydłowych o masie do 200 kg i długości skrzydła do 2 m. Do montażu na słupkach murowanych, gdzie wymiar montażowy od osi zawiasu, do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 21 cm. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V, wewnętrzną przekładnię samohamowną, która blokuje ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Elektromechaniczne wyłączniki krańcowe oraz odboje mechaniczne umożliwiają precyzyjne ustawienie położeń krańcowych.

Cechy automatu BFT VIRGO SMART BT A20:

Dokładność, bezpieczeństwo, niezawodność przez technologię zasilania silników siłowników niskim napięciem 24V, firma BFT może zaoferować optymalną wydajność swoich urządzeń. Bezpieczne funkcjonowanie poprzez natychmiastowe zatrzymanie lub odwrócenie ruchu w przypadku elektronicznego wykrycia przeszkód.

Kod dynamicznie zmienny to unikalna technologia, w którą wyposażone są piloty BFT. Bezpieczeństwo jakie zapewnia technologia dynamicznej zmiany kodu uniemożliwia jakąkolwiek ingerencję z zewnątrz, a co za tym idzie skopiowanie kodu nadajnika. 
D-TRACK to inteligentny system pomiaru i kontroli momentu obrotowego oparty na technologii mikroprocesorowej stosowanej w centralach sterujących produkowanych przez BFT. Poziom siły jest natychmiast dostosowywany do bieżących warunków pracy siłownika, zapewniając tym samym najwyższe bezpieczeństwo pracy w każdym czasie i łatwość certyfikacji instalacji.
Informacje techniczne:
  • Maksymalna masa skrzydła: 200 kg
  • Zasilanie: 230 V
  • Silnik: 24 V
  • Moc pobierana: 40 W
  • Maksymalny moment obrotowy: 170 Nm
  • Prędkość otwierania: 14s/90°
  • Wyłączniki krańcowe: elektromechaniczne
  • Temperatura pracy: od -20 °C do +50 °C
  • Stopień ochrony: IP24
  • ustawienie parametrów pracy: wyświetlacz LCD
Podstawowe akcesoria:

DESME A15

MITTO B2

MITTO B4

Komplet fotokomórek natynkowych, zasięg do 30 m Pilot 2 kanałowy ze zmiennym kodem. Zasilanie: bateria 12V Pilot 4 kanałowy ze zmiennym kodem. Zasilanie: bateria 12V
     

IPNOS B LTB 24 R1

Q. BO TOUCH

OCYNKOWANA LISTWA ZĘBATALampa sygnalizacyjna LED 24V z wbudowaną anteną. Bezprzewodowa klawiatura kodowa. Pamięć do 100 różnych kodów, podświetlenie LED. Zestaw zasilania awaryjnego dla automatu VIRGO. Pozwala na otwarcie bramy podczas zaniku prądu.

 

Kup zestaw z dostawą kurierem:

napęd do bramy dwuskrzydłowej bft virgo

W skład zestawu wchodzą:
2x siłownik BFT VIRGO SMART BT A20;
piloty czterokanałowe MITTO B4;
lampa sygnalizacyjna LED z wbudowaną anteną;
komplet fotokomórek z regulowanym kątem wiązki;
podstawka do zamontowania lampy na murze lub słupku (akcesoria montażowe w komplecie);
klucz do awaryjnego otwierania bramy;
karta gwarancyjna;
instrukcje obsługi w j. polskim;