Olbud
Oferta
Wybierz kategorię
Oferta

Nowoczesne ogrodzenia i automatyka bram – oferta 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne ogrodzenia frontowe z profili zamkniętych, panele 2D i 3D, a także klasyczne. W ofercie posiadamy nowoczesne ogrodzenia wykonane ze stali, oraz aluminium. Szukającym bardziej wyrazistych rozwiązań proponujemy montaż przęseł na podmurówkach z betonowych prefabrykatów, nowoczesne bloczki na ogrodzenie, oraz systemy gabionów. 
W ofercie posiadamy również automatykę sprawdzonych, czołowych producentów. 

Ogrodzenia panelowe
Ogrodzenia panelowe

Systemowe ogrodzenia panelowe wiodącego polskiego producenta. Panele ogrodzeniowe firmy Wiśniowski dostępne w różnych wariantach wysokościowych i kolorystycznych.

Ogrodzenia metalowe
Ogrodzenia metalowe

Nowoczesne ogrodzenia o stalowej konstrukcji z podwójnym zabezpieczeniem antykorozyjnym (DUPLEX). Profesjonalne systemy obejmujące: segmenty, furtki, bramy i automatykę

Ogrodzenia gabionowe
Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia gabionowe to połączenie metalowych koszy wykonanych z paneli lub siatki oraz naturalnych kamieni lub innych produktów stanowiących wypełnienie koszy gabionowych

Ogrodzenia aluminiowe
Ogrodzenia aluminiowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia aluminiowe renomowanych producentów. Do wyboru nowoczesne wzory, z możliwością ustalenia indywidualnego układu wypełnienia. 

 

ogrodzenia aluminiowe nowoczesne

WZORY OGRODZEŃ ALUMINIOWYCH:

 

 

Bloczki ogrodzeniowe
Bloczki ogrodzeniowe

Nowoczesne bloczki ogrdzeniowe sprawdzonych dostawców.
W naszej ofercie bloczki producentów JONIEC, KOST-BET, STYROBUD, GAAG. Oferujemy bloczki nowoczesne gładkie, łupane, oraz wykonane z betonu architektonicznego.
Dostawa Firma kurierską na terenie całego kraju.

Prefabrykaty na ogrodzenia
Prefabrykaty na ogrodzenia

System betonowych prefabrykatów przeznaczony do wykonania reprezentatywnego ogrodzenia frontowego. Elementy z betonu architektonicznego Wallblock wykonywane są pod indywidualne zamówienie, dzięki temu umożliwiają szeroką możliwość personalizacji tj. wykonanie numeru domu w dowolnej czcionce/wielkości, zintegrowanie skrzynki na listy.

Automatyka bram
Automatyka bram

Automatyka BFT to urządzenia elektryczne automatyzujące proces otwierania i zamykania bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz kontrola wjazdu za pomocą szlabanów i zapór drogowych

Usługi
Usługi

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Zatrudniamy na stełe 20 monterów systemów ogrodzeniowych tworzących cztery w pełni wyposażone i niezalezne grupy montażowe. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Galeria zdjęć
1_nowoczesne-ogrodzenia-wisniowski-10.104
2_nowoczesne-ogrodzenia-wisniowski
3_ogrodzenia-posesyjne-alfen
4_ogrodzenia-posesyjne-alfen-n06
5_ogrodzenia-posesyjne-alfen-n04
6_ogrodzenia-palisadowe-p82
7_ogrodzenia-palisadowe-p64
Zobacz cała galerię
Ukryj galerię