Olbud
Najładniejsze zdjęcia 2015
Najładniejsze zdjęcia 2015

 Najciekawsze zdjęcia ogrodzeń wykonanych przez naszą firmę dla klientów indywidualnych w 2015 roku

 

 

 

 

 

 

 

Realizacja w poziomym wypełnieniu nieopodal Wejherowa charakteryzuje się elegancją i niepowtarzalnością. Elegancję stanowią segmenty, furtki i bramy wykonane we wzorze P82. Niepowtarzalność natomiast nadaje kolor struktury metalizowanej oraz wykonanie na indywidualne zamówienie inwestora elementów podmurówki i słupów.

nowoczesne ogrodzenia

 

 

Połączenie surowego betonu architektonicznego i malowanej stali zainspirowało Nas do wykonania ogrodzenia w Straszynie. Betonowe odlewy w połączeniu z poziomymi profilami o szerokości 80mm zapewniają intymność jak również doskonale komponują się z nowoczesną bryłą budynku.

nowoczesne ogrodzenia poziome

 

 

Linia Modern to najchętniej wybierana przez klientów seria ogrodzeń firmy Wiśniowski. Prezentujemy realizację wykonaną we wzorze 10.106 na przedmieściach Gdyni. Po raz pierwszy zastosowaliśmy płukaną podmurówkę z betonu architektonicznego zestawiając ją z nowoczesnym segmentem w kolorze Modern Graphite.

ogrodzenia poziome wiśniowski kolekcja modern

 

 

Prezentowana realizacja z miejscowości Straszyn to klasyka prostych kształtów. Pionowe wypełnienie segmentów, bram i furtek we wzorze PP001 (W) jest najprostszą formą ogrodzenia posesji. Brak ozdobnego wzornictwa, betonowych słupów skupia uwagę na bryle budynku i nie przysłania piekna ogrodu wewnątrz posesji.

ogrodzenia Gdańsk firma Olbud

 

 

Najbardziej prestiżową kolekcją firmy Wiśniowski o nazwie LUX ogrodziliśmy w minionym roku posesję w pobliżu Pruszcza Gdańskiego. Rezydencjonalna brama skrzydłowa z podkreśleniem masywności, zwieńczona łukiem górnym w połączeniu z ciągle modną cegłą klinkierową to wyraz smaku i elegancji. Wzór 10.59 w klasycznym kolorze czarnym zwieńcza piękny, długi podjazd do posesji.

ogrodzenia posesyjne Wiśniowski kolekcja lux

 

 

Jak sama nazwa wskazuje seria ogrodzeń posesyjnych Lux to produkt z najwyższej półki. Frontowe ogrodzenie posesji w okolicach Gdańska zdaje się tylko potwierdzać tę tezę. Pełny pręt 14mm połączony z płaskownikami i w całości zamknięty w ramie nadaje ogrodzeniu wyjątkowy charakter. Nietuzinkowy jest także kolor ogrodzenia o nazwie antracyt, który z kolei komponuje się z płaszczem bramy segmentowej.    

ogrodzenia Wiśniowski Gdańsk

 

Kontakt

Sprzedaż i montaż ogrodzeń – kontakt z firmą Olbud

 

Jeśli interesują Państwa nowoczesne systemy ogrodzeniowe, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą zlokalizowaną w pobliżu Gdańska. Nasza oferta obejmuje różnego typu ogrodzenia i siatki ogrodzeniowe uznanych producentów takich jak firma Wiśniowski. Proponujemy Państwu m.in. ogrodzenia panelowe, palisadowe, gabionowe oraz ogrodzenia posesyjne i sztachetowe. Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalną automatykę bram oraz montaż ogrodzeń i serwis.

 

Olbud - Systemy Ogrodzeniowe:
Olbud Straszyn Sp. z o. o.
83-010 Straszyn
ul. Starogardzka 40
NIP: 604 016 62 76
REGON: 361824974
 
Dane kontaktowe:
Telefon:  +48 58 351 29 40
E-mail: biuro@olbud.info
Strona: www.olbud.info
 
Godziny otwarcia:
 Poniedziałek: 7:00 - 16:00
 Wtorek: 7:00 - 16:00
 Środa: 7:00 - 16:00
 Czwartek: 7:00 - 18:00
 Piątek: 7:00 - 16:00
 Sobota: 9:00 - 13:00
Dyżur jednoosobowy
Dział ogrodzeń

 

 
Jak do nas dojechać:
Nasza firma mieści się na północy Polski w Straszynie. Zjeżdżając z trójmiejskiej obwodnicy (S6) na węźle Straszyn jedziemy około 100 m w kierunku Starogardu Gdańskiego. Po prawej stronie w centrum Straszyna jest nasze biuro i ekspozycja różnego rodzaju ogrodzeń.