Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Indywidualne wypełnienie

Konstrukcje przeznaczone do indywidualnego wypełnienia przez Klienta stanowią podsystem kolekcji CLASSIC. Cały system pod indywidualne wypełnienie obejmuje segmenty, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne oraz słupy i akcesoria montażowe. Gotowe produkty posiadają podwójne zabezpieczone antykorozyjnie system DUPLEX. Uzupełnieniem systemu jest automatyka bram skrzydłwoych i przesuwnych.

Konstrukcja - wypełnienie PIONOWE (AW.10.00)

W zamówieniu należy podać wysokość konstrukcji (H) oraz planowaną wysokość z wypełnieniem (Hw). Konstrukcja przeznaczona jest do indywidualnego wypełnienia przez klienta. Do konstrukcji klient może przymocować wypełnienie o grubości nie większej niż 20 [mm] i wadze nie przekraczającej 20 [kg/m] szerokości. Wypełnienie należy mocować za pomocą połączeń rozłącznych (śrubowych) lub nitowanych. Przystępując do montażu wypełnienia należy nawiercić otwory na wkręty, a następnie zabezpieczyć miejsce wiercenia przed korozją. Do konstrukcji nie można mocować elementów wypełnienia metodą spawania. Konstrukcja może być malowana na kolor RAL.

Konstrukcja - wypełnienie POZIOME (AW.10.PP)

Konstrukcje do indywidualnego wypełnienia poziomego nie posiadają poprzeczki środkowej. Konstrukcja przeznaczona jest do indywidualnego wypełnienia przez klienta. Do konstrukcji klient może przymocować wypełnienie o grubości nie większej niż 20 [mm] i wadze nie przekraczającej 20 [kg/m] szerokości. Wypełnienie należy mocować za pomocą połączeń rozłącznych (śrubowych) lub nitowanych. Przystępując do montażu wypełnienia należy nawiercić otwory na wkręty, a następnie zabezpieczyć miejsce wiercenia przed korozją. Do konstrukcji nie można mocować elementów wypełnienia metodą spawania. Konstrukcja może być malowana na kolor RAL.

Konstrukcja - wypełnienie POZIOME w układzie skośnym (AW.10.PU)

Elementy sytemu (nie dotyczy słupów) posiadają zamocowane uchwyty z tworzywa sztucznego, do których klient mocuje za pomocą wkrętów wypełnienie (deski). Do konstrukcji klient może przymocować wypełnienie o grubości nie większej niż 20 [mm] i wysokości równej 150 [mm]. Waga wypełnienia nie może przekraczać 20 [kg/m] szerokości. Możliwość wykonania poszczególnych elementów sytemu należy każdorazowo konsultować z Działem Handlowym (system podlega indywidualnej wycenie).

Galeria zdjęć
1_ogrodzenia_gdansk
2_sztachety_drewniane
3_ogrodzenia_ze_sztachet
4_brama_pod_wypelnienie
5_ogrodzenia_sztachetowe
6_sztachety_na_ogrodzenie
11_brama_przesuwna
12_ogrodzenia_tczew
15_ogrodzenia
16_przesla_pod_wypelnienie
17_automatyka_bram
19_automatyka_bram_gdynia
Zobacz cała galerię
Ukryj galerię