Olbud
Oferta
Wybierz kategorię
Oferta

Nowoczesne ogrodzenia i automatyka bram – oferta

 

Oferowane przez nas systemy jasno wytyczają granice działki i uniemożliwiają nieupoważnionym osobom wejście na jej teren. Wychodzimy jednak z założenia, że nowoczesne ogrodzenie powinno także współgrać wizualnie z otoczeniem – niezależnie od tego, czy jest to prywatna posesja, zakład przemysłowy czy boisko sportowe. Dlatego też naszym Klientom z Gdańska i okolic proponujemy rozwiązania, których siłą jest zarówno trwała, stabilna konstrukcja, jak również prosty, minimalistyczny wygląd. Aby mogli Państwo cieszyć się nowoczesnym ogrodzeniem wiele długich lat, każde z nich zabezpieczamy przed korozją systemem DUPLEX.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne ogrodzenia frontowe z profili zamkniętych, panele 2D i 3D, a także klasyczne. Szukającym bardziej wyrazistych rozwiązań proponujemy montaż przęseł na podmurówkach z betonowych prefabrykatów, a także systemy gabionowe.

 

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty jest automatyka do bram sprawdzonych producentów.

 

Ogrodzenia panelowe
Ogrodzenia panelowe

Systemowe ogrodzenia panelowe wiodącego polskiego producenta. Panele ogrodzeniowe firmy Wiśniowski dostępne w różnych wariantach wysokościowych i kolorystycznych.

Ogrodzenia metalowe
Ogrodzenia metalowe

Nowoczesne ogrodzenia o stalowej konstrukcji z podwójnym zabezpieczeniem antykorozyjnym (DUPLEX). Profesjonalne systemy obejmujące: segmenty, furtki, bramy i automatykę

Ogrodzenia gabionowe
Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia gabionowe to połączenie metalowych koszy wykonanych z paneli lub siatki oraz naturalnych kamieni lub innych produktów stanowiących wypełnienie koszy gabionowych

Prefabrykaty na ogrodzenia
Prefabrykaty na ogrodzenia

Prefebrykaty betonowe firmy Joniec jako uzupełninie systemów ogrodzeniowych o systemowe podmurówki, bloczki łupane do wykonywania podmurówek i słupków.

Automatyka bram
Automatyka bram

Automatyka BFT to urządzenia elektryczne automatyzujące proces otwierania i zamykania bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz kontrola wjazdu za pomocą szlabanów i zapór drogowych

Usługi
Usługi

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Zatrudniamy na stełe 20 monterów systemów ogrodzeniowych tworzących cztery w pełni wyposażone i niezalezne grupy montażowe. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Galeria zdjęć
1_nowoczesne_ogrodzenia
2_ogrodzenia_palisadowe
3_systemowe_rozwiazania
4_profesjonalne_ogrodzenia
Zobacz cała galerię
Ukryj galerię