Olbud
Oferta
Wybierz kategorię
Oferta

Nowoczesne ogrodzenia i automatyka bram – oferta

 

Oferowane przez nas systemy jasno wytyczają granice działki i uniemożliwiają nieupoważnionym osobom wejście na jej teren. Wychodzimy jednak z założenia, że nowoczesne ogrodzenie powinno także współgrać wizualnie z otoczeniem – niezależnie od tego, czy jest to prywatna posesja, zakład przemysłowy czy boisko sportowe. Dlatego też naszym Klientom z Gdańska i okolic proponujemy rozwiązania, których siłą jest zarówno trwała, stabilna konstrukcja, jak również prosty, minimalistyczny wygląd. Aby mogli Państwo cieszyć się nowoczesnym ogrodzeniem wiele długich lat, każde z nich zabezpieczamy przed korozją systemem DUPLEX.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo nowoczesne ogrodzenia frontowe z profili zamkniętych, panele 2D i 3D, a także klasyczne. Szukającym bardziej wyrazistych rozwiązań proponujemy montaż przęseł na podmurówkach z betonowych prefabrykatów, a także systemy gabionowe.

 

Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty jest automatyka do bram sprawdzonych producentów.

 

Ogrodzenia panelowe
Ogrodzenia panelowe

Systemowe ogrodzenia panelowe wiodącego polskiego producenta. Panele ogrodzeniowe firmy Wiśniowski dostępne w różnych wariantach wysokościowych i kolorystycznych.

Ogrodzenia metalowe
Ogrodzenia metalowe

Nowoczesne ogrodzenia o stalowej konstrukcji z podwójnym zabezpieczeniem antykorozyjnym (DUPLEX). Profesjonalne systemy obejmujące: segmenty, furtki, bramy i automatykę

Ogrodzenia gabionowe
Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia gabionowe to połączenie metalowych koszy wykonanych z paneli lub siatki oraz naturalnych kamieni lub innych produktów stanowiących wypełnienie koszy gabionowych

Ogrodzenia aluminiowe
Ogrodzenia aluminiowe
Prefabrykaty na ogrodzenia
Prefabrykaty na ogrodzenia

Prefebrykaty betonowe firmy Joniec jako uzupełninie systemów ogrodzeniowych o systemowe podmurówki, bloczki łupane do wykonywania podmurówek i słupków.

Automatyka bram
Automatyka bram

Automatyka BFT to urządzenia elektryczne automatyzujące proces otwierania i zamykania bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz kontrola wjazdu za pomocą szlabanów i zapór drogowych

Usługi
Usługi

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Zatrudniamy na stełe 20 monterów systemów ogrodzeniowych tworzących cztery w pełni wyposażone i niezalezne grupy montażowe. Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Galeria zdjęć
1_nowoczesne_ogrodzenia
2_ogrodzenia_palisadowe
3_systemowe_rozwiazania
4_profesjonalne_ogrodzenia
Zobacz cała galerię
Ukryj galerię