Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia panelowe

System 3D

System 3D

System nowoczesnych ogrodzeń panelowych 3D składa się z paneli ogrodzeniowych charakteryzujących się przegięciami wzmacniającymi, furtek, bram skrzydłowych i przesuwnych oraz słupów nośnych i akcesoriów montażowych. Ten rodzaj ogrodzeń jest chętnie wykorzystywany nie tylko w przypadku dużych inwestycji, ale też na prywatnych posesjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami systemów ogrodzeń panelowych 3D. 

 

 

 

Fortinet Super
Fortinet Super

Fortinet Super jest doskonałym rozwiązaniem zapewniającym skuteczną ochronę Twojej firmie, zakładowi produkcyjnemu lub magazynowi. Zgrzewane na każdym przecięciu druty siatki są bardzo grube (3,50 mm), tworząc konstrukcję wytrzymałą i odporną na odkształcenia.

Fortinet Medium
Fortinet Medium

Fortinet Medium jest kompletnym systemem ogrodzeniowym, składającym się z siatki zgrzewanej pokrytej PVC, słupów stalowych Bekaclip oraz bram skrzydłowych Fortinet. Druty siatki Fortinet Medium są dużo grubsze niż systemów Pantanet, czyniąc siatkę sztywniejszą i bardziej odporną na odkształcenia. Dodatkowego wzmocnienia nadają siatce małe oczka (50,0x50,0 mm) karbowane na drucie poziomym.

Podmurówka brickblock
Podmurówka brickblock

Moduł podmurówki Brickblock służy do wykonywania podmurówek pod wszelkiego rodzaju ogrodzenia. Podmurówkę imitującą "murki z cegły klinkierowej" można użyć jako samą podmurówkę stosując słupy metalowe lub połączyć z gotowymi słupami imitacja klinkieru.

 

 

Podmurówka monumentblock
Podmurówka monumentblock

Moduł podmurówki Monumentblock służy do wykonywania podmurówek pod wszelkiego rodzaju ogrodzenia. Podmurówkę monumentblock można użyć jako samą podmurówkę stosując słupy metalowe lub połączyć z gotowymi słupami monumentblock.

Panele 3D Ø 4 mm
Panele 3D Ø 4 mm

Panele ogrodzeniowe 3d

 

Bardzo estetyczne rozwiązanie sprawdzające się na wszystkiego rodzaju działkach. Ogrodzenie panelowe 3D firmy Wiśniowski to stabilna konstrukcja wykonana z drutu o średnicy Ø 4mm oraz słupów ze stalowych kształtowników, na których montuje się przęsła. Sztywność kraty zwiększają charakterystyczne przegięcia w kształcie litery V, w zależności o wysokości płotu, wykonane przynajmniej na dwóch wysokościach.

 

Odporność na działanie czynników atmosferycznych zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne w systemie DUPLEX – ogniowa powłoka galwaniczna bądź ocynk galwaniczny wzmocniony dodatkowo lakierem proszkowym.

 

Proponowane przez nas panele ogrodzeniowe 3D mogą Państwo zamówić w kilku różnych wysokościach oraz w jednym z kilku podstawowych kolorach lub dowolnym z palety RAL. Dzięki temu mogą Państwo dopasować je wizualnie do działki, tego, co się na niej znajduje, oraz do jej najbliższego otoczenia.

Panele 3D Ø 5 mm
Panele 3D Ø 5 mm

Panele kratowe 3D wykonane z drutu o średnicy Ø 5 mm charakteryzują się przegięciami wzmacniającymi. Występują w kilku wysokościach oraz kilkunastu kolorach do wyboru. Panele ogrodzeniowe zabezpiecznone antykorozyjnnie poprzez ocynk ogniowy lub ocynk galwaniczny i lakier proszkowy (system DUPLEX). Najwyższa jakość paneli kratowych gwarantowana jest przez producenta Wiśniowski.

Furtki panel 3D
Furtki panel 3D

Furtki ogrodzeniowe wypełnione panelem kratowym 3D, wyposażowne w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek oraz klamkę. Furtki posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje duży komfort użytkowania. Mozliwość zamówienia furtki w dowolnym rozmiarze.

Bramy skrzydłowe panel 3D
Bramy skrzydłowe panel 3D

Bramy skrzydłowe wypełnione panelem kratowym 3D, wyposażone w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek, stopę podporową oraz rygiel. Bramy skrzydłowe posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Możliowść zamówienia bramy skrzydłowej w dowolnym rozmiarze.

Bramy przesuwne panel 3D
Bramy przesuwne panel 3D

Samonośne bramy przesuwne wypełnione panelem kratowym 3D, wyposażone w standardzie w słupy nośne, wózki jezdne, rolki prowadzące, najazd oraz zamek. Bramy przesuwne posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Możliowść zamówienia bramy przesuwnej w dowolnym rozmiarze.

Akcesoria montażowe
Akcesoria montażowe

Panele ogrodzeniowe montowane są do słupów za pomocą akcesoriów montażowych. Rozróżniamy kilka sposobów montażu paneli w zależności od wymagań projektowych danego obiektu. Najpopularnijszym rozwiązaniem jest system obejm obejmujących (OMEGA) do słupa 40x60 mm.