Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Automatyka bram

Bramy skrzydłowe

Bramy skrzydłowe

Kolejną naszą propozycją są siłowniki firmy BFT do zautomatyzowania bram skrzydłowych. Nasze napędy uwzględniają ciężar bramy i długość skrzydła. Polecamy Państwa uwadze również akcesoria z zakresu automatyki bram do wykonywania rozbudowanych systemów kontroli wjazdu.

Phobos N BT 24V
Phobos N BT 24V

Siłownik do bram skrzydłowych o masie do 250 kg i długości skrzydła do 2m. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V oraz wewnętrzną przekłądnę samohamowną, która blokuje ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Elektromagnetyczne wyłączniki krańcowe umożliwiają ustawienie położeń krańcowych. Częstotliwość użytkowania napędów do 80 cykli na dobę. Bogata w funkcje centrala sterującą LIBRA C MA, posiada zintegrowany radioodbiornik, pamięć 63 piloty, funkcja furtki.

Phobos N L BT 24V
Phobos N L BT 24V

Siłownik do bram skrzydłowych o masie do 250 kg i długości skrzydła do 5 m z elektrozamkiem lub do 3 m bez elektrozamka. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V oraz wewnętrzną przekłądnę samohamowną, która blokuje ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Elektromagnetyczne wyłączniki krańcowe umożliwiają ustawienie położeń krańcowych. Częstotliwość użytkowania napędów do 80 cykli na dobę.

Virgo
Virgo

Siłownik do bram skrzydłowych o masie do 200 kg i długości skrzydła do 2 m. Przewidziano je do montażu na słupkach murowanych, gdzie wymiar montażowy od osi zawiasu do krawędzi słupka wewnątrz posesji wynosi do 21 cm. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V, wewnętrzną przekładnię samohamowną, która blokuje ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Elektromechaniczne wyłączniki krańcowe oraz odboje mechaniczne umożliwiają precyzyjne ustawienie położeń krańcowych.