Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Automatyka bram

Szlabany, zapory

Szlabany, zapory

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą szlabanów i  zapór drogowych firmy BFT do kontroli wjazdu na teren. Są one dopasowane do intensywności użytkowania i światła przejazdu. Polecamy Państwa uwadze także akcesoria umożliwiające wykonanie rozbudowanych systemów kontroli wjazdu.

Moovi
Moovi

Szlabany elektromechaniczne z serii MOOVI przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 5 metrów. Posiadają silnik zasilany napięciem 230V z własnym systemem chłodzenia. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód, realizowana za pośrednictwem enkodera optycznego. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę, natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Przeznaczone do pracy intensywnej.

Michelangelo
Michelangelo

Szlabany elektromechaniczne z serii MICHELANGELO przeznaczone są pracy ciągłej do wjazdów o szerokości do 4, 6 i 8 metrów. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą LIBRA C MV wyposażoną w wyświetlacz LCD. Centrala daje możliwość włączenia zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę, natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch.

Stoppy
Stoppy

Zapory drogowe przeznaczone są do pracy ciągłej. Służą do blokowania przejazdu w miejscach gdzie dopuszczalny jest ruch pieszych. Zapory drogowe są szczególnie zalecane w miejscach o dużych walorach architektonicznych lub wymagających szczególnej formy zabezpieczenia. Wyposażone w silnik zasilany napięciem 230V. Bogata gama wersji umożliwia dobór rozwiązania idealnego dla Klienta. Klasa szczelności IP67.