Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia metalowe

posesyjne

posesyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reprezentacyjnych ogrodzeń posesyjnych. Przy wykonywaniu projektów tych nietuzinkowych ogrodzeń korzystamy z autorskiego oprogramowania AwExpert. Zapewniamy najwyższą jakość ogrodzeń posesyjnych, którą gwarantuje ich producent – firma Wiśniowski. 

 

 

 

 

 

 DOSTĘPNE KOLEKCJE OGRODZEŃ POSESYJNYCH WIŚNIOWSKI:

 

 

Kolekcja Modern
Kolekcja Modern

Nowoczesne poziome wzory ogrodzeń z zastosowaniem profilowanych lub perforowanych blach, profili stalowych. Gotowe wyroby zabepieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie i lakierowanie proszkowe.

Kolekcja Lux
Kolekcja Lux

Ozdobne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych prętach kwadratowych 14x14 mm. Dopełnieniem wzoru są groty, wstawki oraz rozety. Ogrodzenia z kolekcji Lux to wyroby najwyższej jakości.

Kolekcja Style
Kolekcja Style

Ozdobne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych prętach kwadratowych 12x12 mm. Dopełnieniem wzoru są ozdobne wstawki oraz zakuwane krawędzie prętów. Ogrodzenia z kolekcji Style to ozdobą każdej posesji.

Kolekcja Classic
Kolekcja Classic

Klasyczne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profili stalowych o różnych przekrojach. Dopełnieniem wzoru są zaślepki z mrozoodpornego tworzywa. Ogrodzenia z kolekcji Clasiic to proste a za razem estetyczne ogrodzenie.

Kolekcja Premium
Kolekcja Premium

Klasyczne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profili 20x20 mm. Dopełnieniem wzoru są ozdobne nasadki w kształcie kulki. Ogrodzenia z kolekcji Premium to proste i ciekawe rozwiązanie na każdą posesję.

Kolekcja Basic
Kolekcja Basic

Wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profili 15x15 mm. Dopełnieniem wzoru są groty, wstawki oraz rozety. Ogrodzenia z kolekcji Basic to alternatywa dla droższych wzorów z pełnego pręta.

Kolekcja Vario
Kolekcja Vario

Proste wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profila stalowego 20x20 mm. Dopełnieniem wzoru są ozdobne nasadki w kształcie kulki lub stożka. Ogrodzenia z kolekcji Vario to najprostszy sposób na wykonanie ogrodzenia.

Indywidualne wypełnienie
Indywidualne wypełnienie

Konstrukcje przeznaczone do indywidualnego wypełnienia przez Klienta stanowią podsystem kolekcji CLASSIC. Cały system pod indywidualne wypełnienie obejmuje segmenty, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne oraz słupy i akcesoria montażowe. Gotowe produkty posiadają podwójne zabezpieczone antykorozyjnie system DUPLEX. Uzupełnieniem systemu jest automatyka bram skrzydłwoych i przesuwnych.