Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia metalowe

alufenz

alufenz

Frontowe wykończenie posesji ma zapewnić estetykę i trwałość na lata. W trosce o najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do swojej oferty ogrodzenia w 100% wykonane z aluminium. Kolekcja Alufenz to cała gama możliwości; bramy, furtki, segmenty oraz słupy aluminiowe. Co ważne same wypełnienia można łączyć również z elementami murowanymi. W zakresie ogrodzeń aluminiowych nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Fenz.

 

 

 

 DOSTĘPNE WZORY OGRODZEŃ ALUMINIOWYCH:

 

kolekcja GRAND
kolekcja GRAND

Z pośród wszystkich kolekcji systemów aluminiowych to właśnie GRAND w największym stopniu charakteryzuje się zapewnieniem prywatności posesji naszych klientów. Profile szerokości 200mm idealnie komponują się z nowoczesnym wykończeniem elewacji oraz panującymi obecnie trendami w budownictwie.

kolekcja REGULAR
kolekcja REGULAR

Model REGULAR jest idealnym połączeniem lekkości ogrodzenia z zapewnieniem prywatności posesji. Nie bez przyczyny jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem z kolekcji ogrodzeń aluminiowych. Regular to poziome profile 150mm szerokości, które dostępne są zarówno w palecie kolorów standardowych jak i malowane w fakturze drewna w technologii Dekor.

kolekcja MINOR
kolekcja MINOR

Pięknie zagospodarowaną przestrzenią wokół budynku warto się pochwalić, czemu ma służyć model MINOR. Najbardziej przezierny z oferowanych przez naszą firmę systemów ogrodzeń aluminiowych wypełniony jest profilem szerokości 100mm.

kolekcja PREMIER
kolekcja PREMIER

Układ wypełnienia w modelu PREMIER tworzy sam kupujący. Profile w czterech różnych szerokościach można zaprojektować według własnej wizji i potrzeb. Co najważniejsze dzięki własnej konfiguracji klient finalnie otrzymuje unikatowy i jedyny w swoim rodzaju wzór ogrodzenia.