Olbud
O firmie

Nowoczesne ogrodzenia - o firmie Olbud

 

Olbud to ponad 8 lat doświadczenia w branży ogrodzeniowej

Nasza firma dostarcza profesjonalne systemy ogrodzeniowe dla klientów indywidualnych oraz firm wykonawczych. Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi i serwisowymi.

 

 

Profesjonalne rozwiązania z gwarancją antykorozyjną

W naszej ofercie znajdują się produkty zapewniajace kompleksowe rozwiąznia i systemowość. W połączeniu z podwójnym zabezpieczeniem antykorozyjnym powierzchni (DUPLEX) daje wysoki stopień ochrony i jest gwarancją długoletniego użytkowania wyrobu.

 

 

Sprawdzeni dostawcy systemów ogrodzeniowych

Dzięki współpracy z czołowymi producentami systemów ogrodzeniowych: Wiśniowski, Konsport, Joniec, BFT, Uranos, Betafence jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalne rozwiąnie dla każdej inwestycji.

 

 

Ogród wystawowy

W Straszynie przy ul. Starogardzkiej 40 stworzyliśmy największy w woj. pomorskim profesjonalny ogród wystawowy systemów ogrodzeniowych. Na żywo można zobaczyć kompletne propozycje ogrodzeń frontowych oraz kilkanaście pojedynczych wzorów.

Kontakt

Sprzedaż i montaż ogrodzeń – kontakt z firmą Olbud

 

Jeśli interesują Państwa nowoczesne systemy ogrodzeniowe, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą zlokalizowaną w pobliżu Gdańska. Nasza oferta obejmuje różnego typu ogrodzenia i siatki ogrodzeniowe uznanych producentów takich jak firma Wiśniowski. Proponujemy Państwu m.in. ogrodzenia panelowe, palisadowe, gabionowe oraz ogrodzenia posesyjne i sztachetowe. Naszym Klientom zapewniamy również profesjonalną automatykę bram oraz montaż ogrodzeń i serwis.

 

Olbud - Systemy Ogrodzeniowe:
83-010 Straszyn
ul. Starogardzka 40
NIP: 604 003 24 46
REGON: 220614393
 
Dane kontaktowe:
Telefon:  +48 58 351 29 40
Fax: +48 58 727 97 44
E-mail: biuro@olbud.info
Strona: www.olbud.info
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

 

 
Jak do nas dojechać:
Nasza firma mieści się na północy Polski w Straszynie. Zjeżdżając z trójmiejskiej obwodnicy (S6) na węźle Straszyn jedziemy około 100 m w kierunku Starogardu Gdańskiego. Po prawej stronie w centrum Straszyna jest nasze biuro i ekspozycja różnego rodzaju ogrodzeń.