Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia panelowe

Panele ogrodzeniowe 2D i 2DS

Panele ogrodzeniowe 2D i 2DS

System nowoczesnych ogrodzeń panelowych 2D i 2D SUPER składa się z mocnych i wytrzymałych paneli, furtek, bram skrzydłowych i przesuwnych oraz akcesoriów montażowych. Polecany jest do obiektów, w których wymagany jest wyższy stopień zabezpieczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo elementy tego systemu w różnych wysokościach i kolorach.  

 

 

 

Panele 2D i 2DS
Panele 2D i 2DS

Panele kratowe 2D i 2D SUPER wykonane z pojedyńczych drutów pionowych i podwójnych poziomych, w przeciwieńsstwie do paneli 3D nie posiadają przegięć. Występują w kilku wysokościach oraz kilkunastu kolorach do wyboru. Panele ogrodzeniowe zabezpiecznone antykorozyjnnie poprzez ocynk ogniowy lub ocynk galwaniczny i lakier proszkowy (system DUPLEX). Najwyższa jakość paneli kratowych gwarantowana jest przez producenta Wiśniowski.

 

Furtki 2D i 2DS
Furtki 2D i 2DS

Furtki ogrodzeniowe wypełnione panelem kratowym 2D lub 2DS, wyposażowne w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek oraz klamkę. Furtki posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje duży komfort użytkowania. Mozliwość zamówienia furtki w dowolnym rozmiarze.

Bramy skrzydłowe 2D i 2DS
Bramy skrzydłowe 2D i 2DS

Bramy skrzydłowe wypełnione panelem kratowym 2D i 2D SUPER, wyposażone w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek, stopę podporową oraz rygiel. Bramy skrzydłowe posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Możliowść zamówienia bramy skrzydłowej w dowolnym rozmiarze.

 

Bramy skrzydłowe i furtki GARDIA
Bramy skrzydłowe i furtki GARDIA

Brama i furtka GARDIA to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. Zabezpieczenie antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex.

Bramy przesuwne 2D i 2DS
Bramy przesuwne 2D i 2DS

Samonośne bramy przesuwne wypełnione panelem kratowym 2D lub 2D SUPER, wyposażone w standardzie w słupy nośne, wózki jezdne, rolki prowadzące, najazd oraz zamek. Bramy przesuwne posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Możliowść zamówienia bramy przesuwnej w dowolnym rozmiarze

 

Akcesoria montażowe
Akcesoria montażowe

Panele ogrodzeniowe montowane są do słupów za pomocą akcesoriów montażowych. Rozróżniamy kilka sposobów montażu paneli w zależności od wymagań projektowych danego obiektu. Najpopularnijszym rozwiązaniem jest system obejm obejmujących (OMEGA) do słupa 40x60 mm.