Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia panelowe

Podmurówki ogrodzeniowe

Podmurówki ogrodzeniowe

System betonowych elementów do wykonywania podmurówek pod ogrodzeniem, składający się z różnej wielkości desek podmurówki oraz betonowych łączników lub stalowych ceowników.

CLASSIC 25
CLASSIC 25

Klasyczny system podmurówek z tradycyjnego betonu o wysokości elementów 25 cm, składający się z desek podmurówki, betonowych łączników lub metalowych ceowników. Dostępne dwa wzory deski podmurówki: pełna i jednostronnie profilowana.

LUX
LUX

System podmurówki prefabrykowanej LUX z betonu architektonicznego. Ozdobna wersja podmurówki z obustronnie płukaną powierzchnią. Podmurówki w tej wersji z powodzeniem stosowane są na ogrodzeniach frontowych, idealnie komponują się zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wzorami ogrodzeń.

PREMIUM 30
PREMIUM 30

System podmurówek PREMIUM 30 z betonu architektonicznego o wysokości elementów 30 cm, składający się z desek podmurówki, betonowych łączników lub metalowych ceowników. Dostępne dwustronne wzory desek podmurówki.

PREMIUM 50
PREMIUM 50

System podmurówek PREMIUM 50 z betonu architektonicznego o wysokości elementów 50 cm, składający się z desek podmurówki, betonowych łączników lub metalowych ceowników. System ma typowo przemysłowe zastosowanie.

Podmurówka XPS
Podmurówka XPS

System podmurówek XPS to alternatywa dla systemów podmurówek z betonu. Główną zaletą tego rozwiązania jest mała waga płyt podmurówki oraz możliwość zamówienia podmurówki w kilku kolorach dopasowanych do całości ogrodzenia.

 

 

Ceowniki montażowe
Ceowniki montażowe

Ceowniki montażowe płyt podmurówki jako alternatywa łącznika betonowego. Cewoniki montowane do słupów nośnych ogrodzenia stanowią mocowanie płyt podmurówki betnowej. Ceowniki występują w różnych wysokościach i kolorach dopasowanych do wybranego systemu ogrodzeniowego.