Olbud
Oferta
Wybierz kategorię
COR-TEN STEEL
COR-TEN STEEL

Model ogrodzenia COR-TEN o aluminiowej ramie z wypełnieniem wykonanym ze stali rdzawej korten. Oryginalna stal COR-TEN charakteryzuje się naturalnie nieregularną powierzchnią. Ze względu na proces wietrzenia, stal Cor-Ten tworzy mocną, nieprzepuszczalną warstwę, która nadaje materiałowi wysoką odporność na korozję naturalną.

GALAXY
GALAXY

Model GALAXY charakteryzuje się szeroką dowolnością personalizacji. Ogrodzenie galaxy pozwala na nasienie naklejanego logo na wypełnienie bramy z podświetleniem LED. Wzór umożliwia również wypłenienie szkłem w kilku wariantach szyby do wyboru.

GLASS
GLASS

Ogrodzenie GLASS to połączenie szlachetnego szkła z konstrukcją aluminiową. Model GLASS umożliwia wykonanie bramy pod kątem, bram zbieżnych, oraz naklejenie logo. Do wyboru 4 rodzaje szkła do wykonania wypełnienia. 

SCHREGBAU
SCHREGBAU

Wzór SCHREGBAU pozwala na wykonanie bramy przesuwnej na pochyłym terenie. Konstrukcja bramy zostaje dostosowana indywidualnie do spadku terenu, wyposażona w odpowiedni napęd, oraz systemy ochrony w przypadku zaniku prądu. 

Architektura SPECJALNA
Architektura SPECJALNA

Wzory wypełnienia wykonane pod indywidualne zamówienie o nietypowych kształtach, oraz materiałach wypełnienia. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualny wzór, technologią frezowania gładkich arkuszy, wykonać wypełnienie z paneli przezroczystych. 

Bramy teleskopowe
Bramy teleskopowe

Brama teleskopowa to inteligentne rozwiązanie dla terenów o ograniczonej przestrzeni Specjalny system prowadzenia skrzydeł bramy charakteryzuje się stabilnością i trwałością.