tel

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia gabionowe

Ogrodzenia gabionowe


Oferowane przez nas ogrodzenia gabionowe spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. To oryginalne konstrukcje, które umiejętnie łączą funkcje praktyczne (zabezpieczenie ternu, ochrona przed włamaniem) z estetycznymi.

Wersje gabionowe odróżniają się od zwykłych ogrodzeń wykorzystaniem w ich budowie naturalnych kamieni bądź innych materiałów budowlanych. Powstają one z połączenia solidnych, metalowych koszy z siatki bądź paneli z materiałem wypełniającym.

Proponujemy wersje pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak Wiśniowski czy Zenturo. W skład systemów wchodzą elementy, takie jak: panele, słupy, złączki ze śrubami, rozpórki, piksele oraz taśmy. To od Klienta zależy jakim materiałem będzie chciał wypełnić kosze – polecamy przede wszystkim naturalne kamienie, dzięki którym łatwo stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny.

Zaletą systemów jest również ich łatwy i szybki montaż – szczególnie korzystnie prezentują się one jako zabezpieczenie prywatnych posesji czy budynków publicznych, szkół, osiedli, parków itp.

 

 

 

Gabiony ZENTURO

Ciekawą propozycją w ofercie naszej firmy są murki gabionowe pasujące do każdej posesji i ogrodu. Rozwiązanie...

Kosze gabionowe

Ogrodzenia gabionowe REDHEN stanowi ciekawy sposób zabezpieczenia nieruchomości. Szczególnie...

Gabiony WIŚNIOWSKI

System murków gabionowych wypełnionych kamieniem lub innym dowolnym materiałem. Na cały system...