Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Automatyka bram
Szlabany, zapory
Szlabany, zapory

Zapory i szlabany do kontroli wjazdu

Szlabany i zapory do kontroli wjazdu firmy BFT zdają egzamin zarówno na strzeżonych parkingach, jak również na osiedlach mieszkaniowych czy też terenach zakładów przemysłowych. Zapory do kontroli wjazdu w formie sterowanych automatycznie słupków doskonale sprawdzają się także tam, gdzie wyznaczone zostały strefy dla pieszych, a ruch samochodowy możliwy jest jedynie w określonych godzinach lub wyłącznie w przypadku pojazdów uprzywilejowanych bądź należących do właścicieli mieszkań, lub lokali usługowych zlokalizowanych na danym terenie.

Konstrukcja poszczególnych modeli dopasowana została do różnej intensywności użytkowania oraz do różnej wielkości światła przejazdu. Nasi Klienci z Gdańska i okolic z pewnością znajdą więc szlaban czy stopp marki BFT, który będzie odpowiadał ich potrzebom.

 

Moovi
Moovi

Szlabany elektromechaniczne z serii MOOVI przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 5 metrów. Posiadają silnik zasilany napięciem 230V z własnym systemem chłodzenia. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód, realizowana za pośrednictwem enkodera optycznego. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę, natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Przeznaczone do pracy intensywnej.

Michelangelo
Michelangelo

Szlabany elektromechaniczne z serii MICHELANGELO przeznaczone są pracy ciągłej do wjazdów o szerokości do 4, 6 i 8 metrów. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą LIBRA C MV wyposażoną w wyświetlacz LCD. Centrala daje możliwość włączenia zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja amperometrycznego wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę, natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch.

Zapory drogowe
Zapory drogowe

Zapory drogowe przeznaczone są do pracy ciągłej. Służą do blokowania przejazdu w miejscach gdzie dopuszczalny jest ruch pieszych. Zapory drogowe są szczególnie zalecane w miejscach o dużych walorach architektonicznych lub wymagających szczególnej formy zabezpieczenia. Wyposażone w silnik zasilany napięciem 230V. Bogata gama wersji umożliwia dobór rozwiązania idealnego dla Klienta. Klasa szczelności IP67.