Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia stalowe Wiśniowski

Ogrodzenia stalowe Wiśniowski

Ogrodzenia posesyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reprezentacyjnych ogrodzeń posesyjnych. Przy wykonywaniu projektów ogrodzeń korzystamy z autorskiego oprogramowania umożliwiającego wizualizację ogrodzenia. Zapewniamy najwyższą jakość ogrodzeń posesyjnych, którą gwarantuje ich producent – firma Wiśniowski. 

 

kolekcja home inclusive wiśniowski

WZORY OGRODZEŃ POSESYJNYCH WIŚNIOWSKI:

 

 

Kolekcja HOME INCLUSIVE
Kolekcja HOME INCLUSIVE

Nowoczesne wzory ogrodzeniowe wykonane z kształtowników zamkniętych, oraz blach pełnych w zależności od wybranego wzoru. Ogrodzenia zabezpieczone antykorozyjne poprzez ocynk ogniowy + powłokę lakierniczą z palety RAL. 

Kolekcja Modern
Kolekcja Modern

Nowoczesne poziome wzory ogrodzeń z zastosowaniem profilowanych lub perforowanych blach, profili stalowych. Gotowe wyroby zabepieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie i lakierowanie proszkowe.

Kolekcja Lux
Kolekcja Lux

Ozdobne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych prętach kwadratowych 14x14 mm. Dopełnieniem wzoru są groty, wstawki oraz rozety. Ogrodzenia z kolekcji Lux to wyroby najwyższej jakości.

Kolekcja Premium
Kolekcja Premium

Klasyczne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profili 20x20 mm. Dopełnieniem wzoru są ozdobne nasadki w kształcie kulki. Ogrodzenia z kolekcji Premium to proste i ciekawe rozwiązanie na każdą posesję.

Kolekcja Style
Kolekcja Style

Ozdobne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych prętach kwadratowych 12x12 mm. Dopełnieniem wzoru są ozdobne wstawki oraz zakuwane krawędzie prętów. Ogrodzenia z kolekcji Style to ozdobą każdej posesji.

Kolekcja Vario
Kolekcja Vario

Proste wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profila stalowego 20x20 mm. Dopełnieniem wzoru są ozdobne nasadki w kształcie kulki lub stożka. Ogrodzenia z kolekcji Vario to najprostszy sposób na wykonanie ogrodzenia.

Kolekcja Classic
Kolekcja Classic

Klasyczne wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profili stalowych o różnych przekrojach. Dopełnieniem wzoru są zaślepki z mrozoodpornego tworzywa. Ogrodzenia z kolekcji Clasiic to proste a za razem estetyczne ogrodzenie.

Kolekcja Basic
Kolekcja Basic

Wzory ogrodzeniowe bazujące na pionowych wypełnieniach z profili 15x15 mm. Dopełnieniem wzoru są groty, wstawki oraz rozety. Ogrodzenia z kolekcji Basic to alternatywa dla droższych wzorów z pełnego pręta.

Indywidualne wypełnienie
Indywidualne wypełnienie

Konstrukcje przeznaczone do indywidualnego wypełnienia przez Klienta stanowią podsystem kolekcji CLASSIC. Cały system pod indywidualne wypełnienie obejmuje segmenty, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne oraz słupy i akcesoria montażowe. Gotowe produkty posiadają podwójne zabezpieczone antykorozyjnie system DUPLEX. Uzupełnieniem systemu jest automatyka bram skrzydłwoych i przesuwnych.