Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia panelowe

System 3D

System 3D

System nowoczesnych ogrodzeń panelowych 3D składa się z paneli ogrodzeniowych charakteryzujących się przegięciami wzmacniającymi, furtek, bram skrzydłowych i przesuwnych oraz słupów nośnych i akcesoriów montażowych. Ten rodzaj ogrodzeń jest chętnie wykorzystywany nie tylko w przypadku dużych inwestycji, ale też na prywatnych posesjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami systemów ogrodzeń panelowych 3D. 

 

 

 

Panele 3D Ø 4 mm
Panele 3D Ø 4 mm

Panele ogrodzeniowe 3d Ø 4 mm

Bardzo estetyczne rozwiązanie sprawdzające się na wszystkiego rodzaju działkach. Ogrodzenie panelowe 3D firmy Wiśniowski to stabilna konstrukcja wykonana z drutu o średnicy Ø 4mm oraz słupów ze stalowych kształtowników, na których montuje się przęsła. Sztywność kraty zwiększają charakterystyczne przegięcia w kształcie litery V, w zależności o wysokości płotu, wykonane przynajmniej na dwóch wysokościach.

Odporność na działanie czynników atmosferycznych zapewnia zabezpieczenie antykorozyjne w systemie DUPLEX – ogniowa powłoka galwaniczna bądź ocynk galwaniczny wzmocniony dodatkowo lakierem proszkowym.

Proponowane przez nas panele ogrodzeniowe 3D mogą Państwo zamówić w kilku różnych wysokościach oraz w jednym z kilku podstawowych kolorach lub dowolnym z palety RAL. Dzięki temu mogą Państwo dopasować je wizualnie do działki, tego, co się na niej znajduje, oraz do jej najbliższego otoczenia.

 

Panele 3D Ø 5 mm
Panele 3D Ø 5 mm

Panele ogrodzeniowe 3d Ø 5 mm

Panele kratowe 3D wykonane z drutu o średnicy Ø 5 mm charakteryzują się przegięciami wzmacniającymi. Występują w kilku wysokościach oraz kilkunastu kolorach do wyboru. Panele ogrodzeniowe zabezpiecznone antykorozyjnnie poprzez ocynk ogniowy lub ocynk galwaniczny i lakier proszkowy (system DUPLEX). Najwyższa jakość paneli kratowych gwarantowana jest przez producenta Wiśniowski.

 

Furtki panel 3D
Furtki panel 3D

Furtki ogrodzeniowe wypełnione panelem kratowym 3D, wyposażowne w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek oraz klamkę. Furtki posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje duży komfort użytkowania. Mozliwość zamówienia furtki w dowolnym rozmiarze.

 

Bramy skrzydłowe panel 3D
Bramy skrzydłowe panel 3D

Bramy skrzydłowe wypełnione panelem kratowym 3D, wyposażone w standardzie w słupy nośne, zawiasy regulowane, zamek, stopę podporową oraz rygiel. Bramy skrzydłowe posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Możliowść zamówienia bramy skrzydłowej w dowolnym rozmiarze.

 

Bramy przesuwne panel 3D
Bramy przesuwne panel 3D

Samonośne bramy przesuwne wypełnione panelem kratowym 3D, wyposażone w standardzie w słupy nośne, wózki jezdne, rolki prowadzące, najazd oraz zamek. Bramy przesuwne posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne co gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Możliowść zamówienia bramy przesuwnej w dowolnym rozmiarze.

 

Akcesoria montażowe
Akcesoria montażowe

Panele ogrodzeniowe montowane są do słupów za pomocą akcesoriów montażowych. Rozróżniamy kilka sposobów montażu paneli w zależności od wymagań projektowych danego obiektu. Najpopularnijszym rozwiązaniem jest system obejm obejmujących (OMEGA) do słupa 40x60 mm.