Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia metalowe

Ogrodzenia stalowe KONSPORT

Ogrodzenia stalowe KONSPORT

Ogrodzenia palisadowe


Polecamy Państwa uwadze system ogrodzeń palisadowych, który bazuje na zamkniętych kształtownikach stalowych o różnych przekrojach. Segmenty, bramy i furtki w systemowym wykonaniu. Mamy do zaoferowania wzory zgodne z najnowszymi trendami w nowoczesnym budownictwie. Całość zabezpieczamy antykorozyjnie w systemie DUPLEX (ocynk i lakier proszkowy).

Dostępne w naszej ofercie ogrodzenia palisadowe są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak również do mniejszych firm i większych przedsiębiorstw. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, udostępniane artykuły zapewniają najwyższą ochronę terenom prywatnym i obiektom przemysłowym.

Nasze propozycje zostały wykonane w taki sposób, aby wpasować się w estetykę tradycyjnych oraz nowoczesnych przestrzeni. Poniżej przedstawiamy proponowane modele wraz ze szczegółowym opisem.

 

Ogrodzenie pionowe P46 KONSPORT
Ogrodzenie pionowe P46 KONSPORT

Nowoczesny wzór ogrodzenia pionowego marki KONSPORT. Ogrodzenie pionowe P46 wykonane jest z kształtowników o przekroju 60x40 mm ułożonych w rozstawie co 80 mm. Rozstaw kształtowników tworzy nowoczesny wzór o wysokiej przezierności. Przezierny wzór pozwala na wyeksponowanie ogrodu oraz nie zaburza ilości światła wpadającego na posesję.

Palisada PP002 P102
Palisada PP002 P102

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT PP002 P102 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 100x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P82
Palisada PP002 P82

System ogrodzeniowy PP002 P82 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

 

 


Palisada PP882 P82 MIX
Palisada PP882 P82 MIX

System ogrodzeniowy PP002 P82 MIX charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm oraz 4 profili 40x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

 

Ogrodzenie modułowe XPS P302
Ogrodzenie modułowe XPS P302

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT P302. Wzór ogrodzenia wykonany z ekstrudowanej pianki polistyrenowej XPS, połączeonej blachą ocynkowaną, malowaną w kolory z palety RAL.

Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada DIVERSO
Palisada DIVERSO

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT DIVERSO umożliwia indywidualne zaprojektowanie układu wypełnienia.
Do wykonania wypełnienia dostępne są kształtowniki: 

Ogrodzenia DIVERSO dostępne są również w 3 gotowych, predefiniowanych układach wypełnienia.

Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

  • Kształtownik: 100/20/1,2 mm
  • Kształtownik: 80/20/1,2 mm
  • Kształtownik: 40/20/1,5 mm
  • Kształtownik: 20/20/1,5 mm
Wycinane laserowo PB001
Wycinane laserowo PB001

System nowoczesnego ogrodzenia wycinanego laserowo. Wzór PB001 wykonany jest z blachy ocynkowanej 2 mm. Wycięcia o wysokości 15 mm zapewniają wysoki poziom prywatności wewnątrz posesji. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne lub łamane. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Ogrodzenie pełne PB003
Ogrodzenie pełne PB003

Nowoczesne ogrodzenie pełne zapewniające wysoki poziom prywatności wewnątrz posesji. Wzór PB003 wykonany jest z blachy ocynkowanej 2 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne lub łamane. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Poziome PB155
Poziome PB155

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT PB155 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z szerokich kasetonów z blachy o wysokości 155 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada pionowa VERTICALE
Palisada pionowa VERTICALE

System nowoczesnego ogrodzenia o pionowym układzie wypełnienia. Wzór ogrodzenia VERTICALE wykonany jest w oparciu o kształtowniki 80x20 mm. Segmenty wzoru VERTICALE występują w 3 wariantach wykonania.  Na cały system ogrodzeniowy składa się; segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P82 DEKOR
Palisada PP002 P82 DEKOR

System ogrodzeniowy PP002 P82 DEKOR charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX). Nowością jest możliowść malowania wypełnienia tego wzoru w strukturze drewna.

Palisada PP002 P64
Palisada PP002 P64

System ogrodzeniowy PP002 P64 charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 40x60 mm wspawanym w rame z profila 60x50 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P
Palisada PP002 P

System ogrodzeniowy PP002 P charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 25x25 mm wspawanym w rame z profila 60x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002
Palisada PP002

System ogrodzeniowy PP002 charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm wspawanym w rame z profila 60x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP001 N
Palisada PP001 N

System ogrodzeniowy PP001 N charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm naspawanym na poziome profile 40x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP001 W
Palisada PP001 W

System ogrodzeniowy PP001 W charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm przenikającym przez poziomy profil 40x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Słup multimedialny EQ
Słup multimedialny EQ

Słup multimedialny ze skrzynką na listy, domofonem, wideodomofonem lub wrzutem na paczki KONSPORT

Słupy multimedialne EQ to nowoczesne rozwiązanie na wykonane skrzynki na listy zintegrowanej z ogrodzeniem. Dodatkowo słupy multimedialne występują w wielu wariantach wyposażenia tj. domofon, wideodomofon, klawiatury do otwierania bramy lub dużego wrzutu na paczki. Słup multimedialny to wielozadaniowy element o szerokiej możliwości personalizacji, bez konieczności dopasowania elementów do osobnych elementów ogrodzenia.