Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia metalowe

palisadowe

palisadowe

Ogrodzenia palisadowe


Polecamy Państwa uwadze system ogrodzeń palisadowych, który bazuje na zamkniętych kształtownikach stalowych o różnych przekrojach. Segmenty, bramy i furtki w systemowym wykonaniu. Mamy do zaoferowania wzory zgodne z najnowszymi trendami w nowoczesnym budownictwie. Całość zabezpieczamy antykorozyjnie w systemie DUPLEX (ocynk i lakier proszkowy).

Dostępne w naszej ofercie ogrodzenia palisadowe są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak również do mniejszych firm i większych przedsiębiorstw. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, udostępniane artykuły zapewniają najwyższą ochronę terenom prywatnym i obiektom przemysłowym.

Nasze propozycje zostały wykonane w taki sposób, aby wpasować się w estetykę tradycyjnych oraz nowoczesnych przestrzeni. Poniżej przedstawiamy proponowane modele wraz ze szczegółowym opisem.

 

Palisada PP002 P102
Palisada PP002 P102

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT PP002 P102 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 100x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P82
Palisada PP002 P82

System ogrodzeniowy PP002 P82 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

 

 


Palisada PP882 P82 MIX
Palisada PP882 P82 MIX

System ogrodzeniowy PP002 P82 MIX charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm oraz 4 profili 40x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

 

Ogrodzenie modułowe XPS P302
Ogrodzenie modułowe XPS P302

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT P302. Wzór ogrodzenia wykonany z ekstrudowanej pianki polistyrenowej XPS, połączeonej blachą ocynkowaną, malowaną w kolory z palety RAL.

Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada DIVERSO
Palisada DIVERSO

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT DIVERSO umożliwia indywidualne zaprojektowanie układu wypełnienia.
Do wykonania wypełnienia dostępne są kształtowniki: 

Ogrodzenia DIVERSO dostępne są również w 3 gotowych, predefiniowanych układach wypełnienia.

Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

  • Kształtownik: 100/20/1,2 mm
  • Kształtownik: 80/20/1,2 mm
  • Kształtownik: 40/20/1,5 mm
  • Kształtownik: 20/20/1,5 mm
Wycinane laserowo PB001
Wycinane laserowo PB001

System nowoczesnego ogrodzenia wycinanego laserowo. Wzór PB001 wykonany jest z blachy ocynkowanej 2 mm. Wycięcia o wysokości 15 mm zapewniają wysoki poziom prywatności wewnątrz posesji. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne lub łamane. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Ogrodzenie pełne PB003
Ogrodzenie pełne PB003

Nowoczesne ogrodzenie pełne zapewniające wysoki poziom prywatności wewnątrz posesji. Wzór PB003 wykonany jest z blachy ocynkowanej 2 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne lub łamane. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Poziome PB155
Poziome PB155

System nowoczesnego ogrodzenia KONSPORT PB155 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z szerokich kasetonów z blachy o wysokości 155 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada pionowa VERTICALE
Palisada pionowa VERTICALE

System nowoczesnego ogrodzenia o pionowym układzie wypełnienia. Wzór ogrodzenia VERTICALE wykonany jest w oparciu o kształtowniki 80x20 mm. Segmenty wzoru VERTICALE występują w 3 wariantach wykonania.  Na cały system ogrodzeniowy składa się; segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P82 DEKOR
Palisada PP002 P82 DEKOR

System ogrodzeniowy PP002 P82 DEKOR charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX). Nowością jest możliowść malowania wypełnienia tego wzoru w strukturze drewna.

Palisada PP002 P64
Palisada PP002 P64

System ogrodzeniowy PP002 P64 charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 40x60 mm wspawanym w rame z profila 60x50 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P
Palisada PP002 P

System ogrodzeniowy PP002 P charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 25x25 mm wspawanym w rame z profila 60x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002
Palisada PP002

System ogrodzeniowy PP002 charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm wspawanym w rame z profila 60x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP001 N
Palisada PP001 N

System ogrodzeniowy PP001 N charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm naspawanym na poziome profile 40x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP001 W
Palisada PP001 W

System ogrodzeniowy PP001 W charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm przenikającym przez poziomy profil 40x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).