Olbud

Oferta
Wybierz kategorię
Oferta
Ogrodzenia metalowe

palisadowe

palisadowe

Ogrodzenia palisadowe


Polecamy Państwa uwadze system ogrodzeń palisadowych, który bazuje na zamkniętych kształtownikach stalowych o różnych przekrojach. Segmenty, bramy i furtki w systemowym wykonaniu. Mamy do zaoferowania wzory zgodne z najnowszymi trendami w nowoczesnym budownictwie. Całość zabezpieczamy antykorozyjnie w systemie DUPLEX (ocynk i lakier proszkowy).

Dostępne w naszej ofercie ogrodzenia palisadowe są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak również do mniejszych firm i większych przedsiębiorstw. Dzięki wykorzystaniu wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, udostępniane artykuły zapewniają najwyższą ochronę terenom prywatnym i obiektom przemysłowym.

Nasze propozycje zostały wykonane w taki sposób, aby wpasować się w estetykę tradycyjnych oraz nowoczesnych przestrzeni. Poniżej przedstawiamy proponowane modele wraz ze szczegółowym opisem.

 

 

 

 

Palisada PP002 P82 DEKOR
Palisada PP002 P82 DEKOR

System ogrodzeniowy PP002 P82 DEKOR charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX). Nowością jest możliowść malowania wypełnienia tego wzoru w strukturze drewna.

Palisada PP002 P82
Palisada PP002 P82

System ogrodzeniowy PP002 P82 charakteryzuje się poziomym wypełnieniem z profili 80x20 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

 

 


Palisada PP002 P64
Palisada PP002 P64

System ogrodzeniowy PP002 P64 charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 40x60 mm wspawanym w rame z profila 60x50 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP001 N
Palisada PP001 N

System ogrodzeniowy PP001 N charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm naspawanym na poziome profile 40x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP001 W
Palisada PP001 W

System ogrodzeniowy PP001 W charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm przenikającym przez poziomy profil 40x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002
Palisada PP002

System ogrodzeniowy PP002 charakteryzyje się pionowym wypełnieniem z profili 25x25 mm wspawanym w rame z profila 60x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).

Palisada PP002 P
Palisada PP002 P

System ogrodzeniowy PP002 P charakteryzyje się poziomym wypełnieniem z profili 25x25 mm wspawanym w rame z profila 60x40 mm. Na cały system ogrodzeniowy składa się segment, słupy metalowe, furtki, bramy skrzydłowe i przesuwne. Gotowe wyroby posiadają podwójne zabezpieczenie antykorozyjne (DUPLEX).