Olbud
Oferta
Wybierz kategorię
kolekcja GRAND
kolekcja GRAND

Z pośród wszystkich kolekcji systemów aluminiowych to właśnie GRAND w największym stopniu charakteryzuje się zapewnieniem prywatności posesji naszych klientów. Profile szerokości 200mm idealnie komponują się z nowoczesnym wykończeniem elewacji oraz panującymi obecnie trendami w budownictwie.

kolekcja REGULAR
kolekcja REGULAR

Model REGULAR jest idealnym połączeniem lekkości ogrodzenia z zapewnieniem prywatności posesji. Nie bez przyczyny jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem z kolekcji ogrodzeń aluminiowych. Regular to poziome profile 150mm szerokości, które dostępne są zarówno w palecie kolorów standardowych jak i malowane w fakturze drewna w technologii Dekor.

kolekcja MINOR
kolekcja MINOR

Pięknie zagospodarowaną przestrzenią wokół budynku warto się pochwalić, czemu ma służyć model MINOR. Najbardziej przezierny z oferowanych przez naszą firmę systemów ogrodzeń aluminiowych wypełniony jest profilem szerokości 100mm.

kolekcja PREMIER
kolekcja PREMIER

Układ wypełnienia w modelu PREMIER tworzy sam kupujący. Profile w czterech różnych szerokościach można zaprojektować według własnej wizji i potrzeb. Co najważniejsze dzięki własnej konfiguracji klient finalnie otrzymuje unikatowy i jedyny w swoim rodzaju wzór ogrodzenia.