Olbud
Oferta
Wybierz kategorię
Kolekcja GERMANICA
Kolekcja GERMANICA

Ogrodzenia z kolekcji Germanica Revekoll to modele ogrodzeń nierdzewnych, wykonane ze stali jubilerskiej o grubości 1,5 do 2 mm, o podwyższonej zawartości chromu i niklu. Dzięki starannie dobranym parametrom wykazują się ponadprzeciętną trwałością, oznaczającą wieloletni okres bezawaryjnego użytkowania.

Zagięte krawędzie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Ogrodzenia nierdzewne z kolekcji Germanica to cztery, nowocześnie prezentujące się modele, wykonane z wykorzystaniem precyzyjnych maszyn CNC.

ogrodzenia nierdzewne gdańsk kolekcja germanica

Kolekcja BRITANICA
Kolekcja BRITANICA

Kolekcja ogrodzeń Britanica to połączenie trwałości, estetyki i innowacyjności. Ogromny wybór wzorów gwarantuje idealne dopasowanie do Twoich wymagań. Rama ogrodzenia wykonana w oparciu o profile 50×50 mm lub 20×80 mm, gwarantująca niezbędną wytrzymałość. Odporność na uszkodzenia wzmacnia dodatkowo przetłoczenie profilowe blachy. 

ogrodzenia nierdzewne gdańsk kolekcja britanica

Ogrodzenia z kolekcji Britannica występują aż w 8 nowoczesnych wzorach:

Kolekcja NEDERLANDIA
Kolekcja NEDERLANDIA

Kolekcja ogrodzeń ze stali nierdzewnej Nederlandia świetnie komponuje się na tle nowoczesnych budynków. Ogrodzenia z kolekcji Nederlandia wykonane są w oparciu o konstrukcję z profili 50×50 mm oraz 20×80 mm, zapewniającą należytą stabilność systemu ogrodzenia. Kolekcja Nederlandia zawiera 4 nowoczesne wzory ogrodzeń, wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej.

ogrodzenia nierdzewne kolekcja nederlandia

Kolekcja SCANDINAVIA
Kolekcja SCANDINAVIA

Kolekcja ogrodzeń Scandinavia zawiera 5 stylowych wzorów ogrodzeń, inspirowanych stylem skandynawskim. Otwory w elementach z kolekcji Scandinavia powstają przy użyciu precyzyjnych maszyn CNC.

ogrodzenia nierdzewne kolekcja scandinavia

Kolekcja HELVETIA
Kolekcja HELVETIA

Ogrodzenie ze stali nierdzewnej o nowoczesnym wzorze żaluzji, zapewniające wysoki poziom prywatności wewnątrz posesji. Ogrodzenia żaluzjowe świetnie komponują się z nowoczesnymi budynkami, łącząc prostotę z wysoką estetyką wykonania. 

ogrodzenia nierdzewne gdańsk kolekcja helvetia